Pakend

Pakkekile,
mullikile

Meilt saab nii läbipaistvat, kui ka musta pakkekilet. Kilerull on 450mm lai ja sellele on keritud ca 450jm õhukest (17-30µm) kilet. Mullikilet on võimalik saada erineva laiusega (500-1200mm) ja erineva pikkusega (10jm-150jm) rullides. Pakend kaitseb esemeid transportimise ajal, ning hoiavad lahtised asjad (nt. sahtlid, kapiuksed, varuvõtmed) ühes koos. Soovitame juurde osta maalriteipi kileservade kinnitamiseks ja markeerimiseks.

Kiletamine
Kile
Läbipaistev kile
Must kile
Mullikile

Kartongist
pakkekastid

Pakume eri suurusega kartongist pakkekaste esemete pakkimiseks enne transporti või hoiustamist. Kastide mõõdud vastavalt otstarbele (pakiautomaat, kolimine, paigutamine kaubaalusele/konteinerisse, riidepuuga jpm). Soovitame juurde soetada ka pakketeipi – pakend saab tugevam ja kaitseb tolmu eest.

Pakkekast
Teibivaba kast
Riidekast
Suurkast
Kasti kandmine

Teibid,
lindid

Valikus on ühe- ja kahepoolsed teibid ning metall- ja plastiklindid. Pakketeibid on ühepoolsed, värvitud, pruunid, punased jt. värvi. Teipide liimimistugevus on erinev ja mõjutab teibi hinda. Teibirulli laiused, teibikogused ja materjalid on erinevad. Teipe kasutatakse peale kinnitamise veel tolmukaitseks, markeerimiseks (maalriteibid) ja paljudel teistel eesmärkidel. Pakkelindid koos klambritega võimaldavad suuri esemeid omavahel tugevalt kokku siduda.

Valge teip
Pruun teip
Maalriteip
Metall-lint
Teipar

Teised
pakke-
materjalid

Lisaks eelnevatele kasutatakse pakkimiseks mitmesuguse suuruse ja kujuga suurkotte (big-bag), koormakatteid ja -tekke. Rõivaste tolmukaitseks on vajalik rõivakile. Pakume ka eritellimusel valmistatavaid pakkematerjale näiteks kolimise käigus käsitletava hinnalise vara kaitseks.

Suurkott
Liimkile
Rõivakile
Kolimistekk
Plastikplomm

Abivahendid
ja plommid

Suurema töökoormuse juures on soovitav kasutada pakkematerjalide käsitsemise abivahendeid – näiteks teipar, kiletaja või lindiseade. Pakume koormarihmasind ning tõstetrakse 2 mehega kuni 200kg esemete teisaldamiseks. Plommid jagunevad plastik- ja metallplommideks. Need on varustatud unikaalse märgistusega (numbrijada). Kasutatakse tolliprotseduurideks või turvalisuse tagamise eesmärgil.

Kiletaja
Teipar
Lindiseade
Koormarihm
Metallplomm

Tellimisvorm => vedu või kolimine

Copyright © 2014-2022 Captus Cargo All rights reserved.
This site is using the Desk Mess Mirrored theme, v2.5, from BuyNowShop.com.