Maa

Rahvusvaheline
transport

Maanteeveod EL riikidesse ja mujale poolhaagistega. Kauba peale- ja mahalaadimine raskema veose korral toimub tõstukitega. Veotasu sõltuvad kaugusest, hinda mõjutavad teemaksud, laevasõit jne. Auto läbib päevas ca 600km pikkuse maa, nädalavahetusel autojuhid reeglina puhkavad.

Euroopa
Euroteed
Euroteed
Euroteed
Koorem

Täiskoormate
vedu

Kaubavedu erinevate haagisetüüpidega – sõltuvalt kauba pealelaadimise nõuetest ja veotingimustest – tavatent (kardin) 90m3 mahus, Mega haagis 100m3 mahus (30 cm kõrgem tavatendist), külmik (lühendatult ref). Täiskoorma kauba max kaal 24 tonni.

Rekka
Konteinerhaagis
Külmikhaagis
Tenthaagis
Terminal

Osakoormate
vedu

Kaubakogused, mis jäävad üldjuhul vahemikku 1 EUR alus (0.4 laadimismeetrit, LDM) – 20 alust (8 LDM). Peale- ja mahalaadimisel on sageli autol vaja tagaluuktõstukit, muus osas on kaubaruumile samad nõuded, mis täiskoormatelgi.

Käsikahveltõstuk
Euroalus
Osakoorem
Koorem
Tagaluuk

Kiirveod

Kauba toimetamine sihtkohta, kus kõige olulisem on saadetise kiire kohalejõudmine. Tavaliselt teostatakse B-kategooria sõidukitega, kuna need on mobiilsemad ja sõiduaeg ei ole reglementeeritud. Kiirvedudel üle 1.5 tonnisele kaubale kasutatakse kahte juhti (läbitakse täiendavalt 600-700km päevas).

Väikefurgoon
Kuller
Ööpäevaringne
Väikefurgoon
Kohaletoimetamine

Eesti
veod

Veod Eesti eri kohtades paiknevate adressaatide vahel. Lähemal asuvate klientide vahel kauba toimetamine samal päeval, kaugematesse sihtkohtadesse järgmisel või harva ka ülejärgmisel päeval. Veotasu lepitakse iga veo kohta eraldi.

Eesti
Kagu
Kesk
Lääne
Ida

Linnaveod

Kaubavedu Eesti, Soome ja Rootsi linnades tagaluuktõstukiga autodega. Suuremad autod võtavad kuni 16 tonni kaupa (1 aluse kaal kuni 1500kg) ja väikesemad 2 tonni (kuni 750kg alused). Linnapiirist 25km kaugusele on vedu tunnitasu alusel, kaugemale kilomeetritasuga.

Eesti
Tallinn
Tartu
Pärnu
Rakvere
Paide
Viljandi
Läänemeri
Stockholm
Helsingi

Ettevõtetele ja inimestele kuuluvate esemete viimine ühest kohast teise (rahvusvahelise kolimise korral kasvõi teisest riigist), milleks kasutatakse peale- ja mahalaadimisel kohapealseid kolijaid. Esemete veo teostab transpordiettevõte. Meie kolimispartner on Koliauto OÜ.

Eesti
Läänemeri
Kastid
Pakikäru
Diivan
B-kat furgoon
Rahvusvaheline

Tellimisvorm => vedu või kolimine

Copyright © 2014-2022 Captus Cargo All rights reserved.
This site is using the Desk Mess Mirrored theme, v2.5, from BuyNowShop.com.